výstavba bytových komplexů a rekonstrukce půdních vestaveb

NEMOVITOSTI K PRODEJI

Aktuálně

21.4.2017
Polyfunkční dům na Starém Brně
Podívejte se na poslední fotografie z průběhu výstavby v profilu projektu nebo zde.

24.3.2017
1.března zahájila firma UNISTAV stavební práce na projektu Polyfunkční dům na Starém Brně. Po spolupráci na úspěšném projektu při ul.Houbalova v Líšni jsme přesvědčeni, že jako generální dodavatel stavby je pro Vás zárukou investice do kvalitní nemovitosti. Podívejte se do fotogalerie na zajímavý průběh začátku stavby v proluce a centru města.

28.2.2017
Zaznamenali jste článek na portálu iDnes.cz /Zlínský-kraj? Píší o enormním zájmu o pozemky v okolí Zlína, jejich nedostatku a velmi vysokých cenách. Po přečtení se podívejte zde na nabídku našich pozemků v Mysločovicích vzdálených pouze 12km od Zlínského centra. Věříme, že budete mile překvapeni.

27.1.2017
Vážení klienti, zahajujeme prodej nového projektu nazvaném Polyfunkční dům na Starém Brně. Jedná se o připravovanou novostavbu na jedné z posledních volných ploch v centru Brna určených k bydlení. Více informací naleznete v sekci developerské projekty nebo zde.

19.1.2017
Dnešním dnem jsme zahájili prodej projektu Apartmánové domy Pavlov v žádané rekreační oblasti Pálava. Další informace naleznete v sekci developerské projekty nebo zde.

Starší zprávy

Apartmány Resko

Dokončení 11/2013

100% PRODÁNO

VOLNÉ BYTY ZDE

Základní parametry 
Lokalita: Petříkov, Jeseníky
Počet podlaží v domě: 3
Počet bytových / komerčních jednotek: 11 / 0
Termín dokončení: Dokončení 11/2013
Prodáno: 100%

Developerský projekt nabízí výstavbu bytů apartmánového typu v krásném prostředí Jeseníků ve známém lyžařském středisku Petříkov.

Petříkov – místní část obce Ostružná, centrum sportu – lyžování i turistiky, ale také jedna z mála horských vesniček, kde můžeme vidět zbytky původní vesnické architektury.

V zimě se jinak klidná vesnička mění na lyžařské středisko s osobitou atmosférou, v létě je pak výchozím bodem pro pěší túry na Paprsek, Návrší a Kralický Sněžník nebo na druhou stranu na vrchol Smrku a hřeben Rychlebských hor.

Petříkov leží necelé 2 km od Ramzovského sedla. Středisko nabízí sjezdové tratě středně obtížné. Díky dostatečné nadmořské výšce (780 - 950 m n.m.) se v Petříkově lyžuje od poloviny prosince do dubna.

Středisko Petříkov patří k nejmalebnějším a nejkomornějším střediskům celoročního cestovního ruchu.

Přestavbou současného ubytovacího zařízení RESKO, vznikne 11 příjemných horských apartmánů přímo v blízkosti sjezdových tratí.

Objekt „RESKO II.“ se nachází po levé straně příjezdové komunikace je méně rozlehlý, dvoupodlažní s podkrovím a není podsklepen.

Apartmány budou kolaudovány jako byty a mohou sloužit i k trvalému bydlení.

V objektu „ RESKO II.“ bude umístěno ve dvou nadzemních podlažích a podkroví 11 apartmánů, dispozičně řešených jako 1+kk a 2+kk. V 1.NP se budou nacházet 3 apartmány s terasou. V 1.NP jsou u vstupní části do objektu navrženy skladovací prostory pro jednotlivé byty a společná prádelna. Ve 2.NP budou 4 apartmány, 3 z nich budou mít balkon. V podkroví jsou 4 apartmány.

V těsné blízkosti okolí objektu budou provedeny nové zpevněné plochy, kde vznikne dostatek parkovacích míst pro majitele bytů. Ke každému bytu náleží parkovací stání v hodnotě 75.000,-Kč bez DPH, které není zahrnuto v ceně bytu.

Partneři projektu:

NET Development, s.r.o., tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno | tel.: +420 538 728 888, fax: +420 545 224 216, e-mail: info@netdevelopment.cz

(c) 2003-2009 NET Development, s.r.o., (c) 1995-2009 A.G.A. studio