výstavba bytových komplexů a rekonstrukce půdních vestaveb

NEMOVITOSTI K PRODEJI

Aktuálně

11.10.2018
Váženým klientům a zájemcům o projekt Pozemky Mysločovice
oznamujeme uskutečnění předání komunikací, kanalizace a venkovního osvětlení do vlastnictví obce.

28.8.2018
Veškeré byty, ateliéry i komerční jednotky projektu POLYFUNKČNÍ DŮM NA STARÉM BRNĚ byly prodány. Děkujeme za Váš zájem a důvěru. Podívejte se na Byty Bolzáno, kde je v nabídce 13 volných z celkových 63 jednotek.

12.7.2018
Byty Bolzáno
Máme pro Vás aktuální fotografie z průběhu výstavby v profilu projektu nebo zde.

7.6.2018
Apartmánové domy Pavlov
Náš kolega při příležitosti závodů v YachtClubu Dyje nacházejícího se pár minut chůze od stavby pro Vás o slunečné neděli zdokumentoval závěrečné práce na našem projektu. Podívat se můžete zde.

16.5.2018
Projekt POLYFUNKČNÍHO DOMU NA STARÉM BRNĚ byl úspěšně zkolaudován.

Starší zprávy

Pavlovské sklípky

leden 2016

Základní parametry 
Lokalita: Pavlov (najít na mapě)
Termín dokončení: leden 2016
Prodáno: 100%

Obec Pavlov

Vinařská obec Pavlov je známá a vyhledávaná pro svoji vinařskou tradici, památky, významná archeologická naleziště, polohu v překrásné přírodě a v neposlední řadě se nachází na břehu vodní nádrže Nové Mlýny, kterou tvoří kaskáda tří vodních nádrží, z nichž třetí, přiléhající k obci Pavlov, je nejvýznamnější centrum veškerých vodních sportů na Jižní Moravě. Místní přiléhající Yacht Club Dyje je udržovaný areál určený pro vodní sporty - jachting, vindsurfing a v posledních letech dynamicky se rozvíjející kitesurfing. V místním klubu je také stanice vyhledávané lodní dopravy, která nabízí výletníkům možnost okružní plavby kolem vodní nádrže na trase YC Pavlov – Kemp MARS Šakvice – Strachotín – Kemp Dolní Věstonice.Kromě běžné turistiky je oblast vyhledávanou pro své cykloturistické stezky, kde si přijdou na své, jak nároční cyklisté, tak rodiny s dětmi. Toto vše přivede do obce každým rokem tisíce turistů nejen z celé české republiky, ale i zahraničí.
Lokalita

Obec s cca 570 obyvateli je vinařskou a rekreační obcí s dobrou technickou a občanskou vybaveností. V obci je mateřská škola, restaurační zařízení, řada penzionů a jiných ubytovacích zařízení, obchod se smíšeným zbožím, pošta i lékař. V Pavlově je provedena plynofikace, je zde veřejný vodovod a kanalizace (dešťová i splašková).
Doprava MHD

Obec Pavlov leží v oblasti s dobrou návazností z jedné strany na hlavní silniční tah Brno - Mikulov – Vídeň a strany druhé dálnice Brno – Bratislava, přesto v klidné části Chráněné krajinné oblasti Pálava.

Pavlovské sklípky

Projekt pěti rodinných domů s podzemními sklípky je situován v horní části obce Pavlov na boční ulici směrem od ul. Klentnická nad hotelem Pavlov v zastavěném území obce Pavlov, v části zvané Slunný vrch.
Projekt

Na pozemcích bude vybudováno pět na sebe navazujících řadových podsklepených rodinných domů s částečným podkrovím pod sedlovou střechou. U každého z rodinných domů se bude nacházet přístřešek pro osobní automobil, kola apod. Střecha přístřešku bude zároveň sloužit jako terasa přístupná z úrovně 1NP s výhledem na vodní nádrž. Každý z domů bude mít vlastní zemní vinný sklep, přístupný z prostoru přístřešku. Za domem se bude nacházet oplocená zahrada, ze které bude výhled na opačnou stranu – vrch se zříceninou hradu Děvičky.
Financování

Nejnižší sazba 1,85% p.a. s maximální dobou splatnosti 25 let. Výše hypotéky je počítána na 80% kupní ceny. Konkrétní měsíční splátky k jednotlivým domům:

  1. dům 14.487,- CZK
  2. dům 14.320,- CZK
  3. dům 14.153,- CZK
  4. dům 13.986,- CZK
  5. dům 14.400,- CZK

Partneři projektu:

NET Development, s.r.o., tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno | tel.: +420 538 728 888, fax: +420 545 224 216, e-mail: info@netdevelopment.cz

(c) 2003-2009 NET Development, s.r.o., (c) 1995-2009 A.G.A. studio