výstavba bytových komplexů a rekonstrukce půdních vestaveb

NEMOVITOSTI K PRODEJI

Aktuálně

15.11.2017
Polyfunkční dům na Starém Brně
V projektu výstavby při ulici Hybešova byly již vyprodány veškeré BJ. Aktuálně se však uvolnil nadstandardní byt v nejvyšším patře objektu s dvěma terasami a výhledem na hrad Špilberk. Zde naleznete jeho specifikaci. Dále jsou již v nabídce dostupných jednotek tohoto projektu volné pouze 3 ateliéry vhodné i k ubytování a pronájmu.

25.10.2017
Byty Bolzáno
Práce probíhají dle harmonogramu. Pokračuje hrubá stavba třetího nadzemního podlaží.

15.9.2017
Apartmánové domy Pavlov
K prodeji zbývají poslední 4 volné apartmány. Nenechte si ujít příležitost investice v žádané rekreační oblasti Pálava. Ceny volných jednotek naleznete zde.

18.8.2017
Polyfunkční dům na Starém Brně
Máme pro Vás aktuální fotografie z průběhu výstavby v profilu projektu nebo zde.

7.8.2017
Polyfunkční dům na Starém Brně
Práce probíhají dle harmonogramu. Dokončuje se hrubá stavba čtvrtého nadzemního podlaží.

Starší zprávy

Apartmánové domy Pavlov

červenec 2018

83% PRODÁNO

VOLNÉ BYTY ZDE

Základní parametry 
Lokalita: Pavlov (najít na mapě)
Počet podlaží v domě: 1
Počet bytových / komerčních jednotek: 12 / 0
Termín dokončení: červenec 2018
Prodáno: 83%

APARTMÁNOVÉ DOMY PAVLOV

Projektem Apartmánové domy Pavlov chceme navázat na úspěšný projekt Pavlovké sklípky, na jejíž přípravě a realizaci se naše společnost NET Development podílela.

Nový projekt čtyř apartmánových domů bude doplňovat uliční zástavbu stávajících novostaveb, které se nachází v nově vzniklé ulici Venušina. Umístěním těchto čtyř domů vznikne plnohodnotná ulice zastavěná z obou stran.

Každý dům má tři bytové jednotky. Bytové jednotky jsou přístupné samostatně ze společného venkovního průchodu mezi domy.

V prostoru před domem v přímé návaznosti na ulici Venušina má každá bytová jednotka umístěno vlastní parkovací stání a skladovací box. Každá bytová jednotka má rovněž vlastní zahrádku s terasou, která navazuje na obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Domy, které se svými štíty otáčejí do ulice navazují na typickou jihomoravskou zástavbu původních pavlovských domů. Pro potlačení dojmu z větší zastavěnosti území, je navržena část rodinného domu s plochou střechou. Část této střechy bude využívána jako terasa a část bude ozeleněna. Vzniká tak objemově úspornější řešení s otevřenými průhledy do okolí. Navržené rodinné domy mají tvar „L“, kde vždy dva domy jsou k sobě zrcadlově otočeny.

Bytové jednotky typu „1 a 2“ jsou mezonetového typu dispozičně jsou řešeny jako 2+kk alt. 3+kk s ložnicemi umístněnými v podkroví. Bytové jednotky typu „3“ jsou jednopodlažní, dispozičně řešené jako 2+kk a 3+kk.

Třída energetické náročnosti všech domů je B.

Lokalita - obec Pavlov

Apartmánové domy Pavlov, jsou vhodnou investiční příležitostí pro klienty, kteří milují pálavský kraj, chtějí zde trávit volný čas nebo zvažují investici do nemovitosti s možností pronájmu.

Obec Pavlov je známá a vyhledávaná pro svoji vinařskou tradici, památky, významná archeologická naleziště, pro polohu v překrásné přírodě a v neposlední řadě, že se nachází na břehu vodní nádrže Nové Mlýny, kterou tvoří kaskáda tří vodních nádrží, z nichž třetí, přiléhající k obci Pavlov je významným centrem vodních sportů na Jižní Moravě.

Místní Yacht Club Dyje je udržovaný areál určený pro vodní sporty - jachting, vindsurfing a v posledních letech dynamicky se rozvíjející kitesurfing. V místním klubu je také stanice lodní dopravy, která nabízí výletníkům možnost okružní plavby kolem vodní nádrže na trase YC Pavlov – Kemp MARS Šakvice – Strachotín – Kemp Dolní Věstonice.

Pokud jste milovníky cyklistiky naleznete zde oblast protkanou stovkami kilometrů cyklostezek s různou obtížností. Můžete putovat po stopách Lichtenštejnů po Lednicko-valtickém areálu, vydat se po vinařských stezkách, nebo putovat dále až za hranice České republiky do Rakouska.

Dáváte-li přednost klidné pěší turistice, potom zde naleznete spoustu značených turistických tras chráněnou krajinnou oblastí Pálavou, která se vyznačuje unikátní faunou a flórou a nádhernými výhledy z hřebene Pálavy. Pěší turistika může být spojena s ochutnávkou vín, kde místní vinaři vás ve svých sklípcích rádi přivítají a nabídnou ty nejlepší vína, která daná oblast přináší.

Aqualand Moravia u blízké obce Pasohlávky je jedním z nejmodernějších aquaparků v naší republice, kde můžete využívat vodní atrakce, bazény i wellness a skvěle relaxovat.
Nejen tyto příležitosti aktivního trávení volného času, ale také pohostinnost místních obyvatel přivede do obce každým rokem tisíce turistů nejen z celé České republiky, ale i zahraničí.

Obec Pavlov má cca 570 obyvatel, má dobrou technickou a občanskou vybaveností. V obci je mateřská škola, restaurační zařízení, řada penzionů a jiných ubytovacích zařízení, obchod se smíšeným zbožím, pošta i lékař. V obci je provedena plynofikace, je zde veřejný vodovod a kanalizace.

Komunikační napojení

Obec Pavlov i když leží v chráněné krajinné oblasti Pálava je velmi dobře dostupná jak z hlavního silničního tahu Brno - Mikulov – Vídeň, tak z druhé strany z dálnice Brno – Bratislava.

Financování

Způsob financování je formou splátkového kalendáře na základě prostavěnosti. Celá výstavba je připravována tak, aby klienti mohli využít financování pomocí hypotečních úvěrů.

Rezervace

  1. Ústní rezervace je nezávazná a je sjednána na dobu sedmi dnů. V této lhůtě je nezbytné potvrdit svůj zájem o koupi nemovitosti podpisem Rezervační smlouvy.

  2. Písemná rezervace je závazná. Pokud klient z vlastní vůle odstoupí, rezervační poplatek zůstává prodávajícímu.

  3. Rezervační poplatek ve výši 200.000,- Kč včetně DPH klient hradí nejpozději do 5-ti dnů od data podpisu Rezervační smlouvy. Rezervační poplatek je součástí kupní ceny nemovitosti.

Harmonogram klientských změn

Budoucí kupující mohou po podpisu Rezervační smlouvy požádat o klientskou změnu. Klientské změny řeší budoucí kupující přímo s dodavatelem stavby a generálním projektantem. Možnost uplatnit klientskou změnu záleží na tom, v jaké fázi rozestavěnosti se daný objekt nachází.

NET Development, s.r.o., tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno | tel.: +420 538 728 888, fax: +420 545 224 216, e-mail: info@netdevelopment.cz

(c) 2003-2009 NET Development, s.r.o., (c) 1995-2009 A.G.A. studio