výstavba bytových komplexů a rekonstrukce půdních vestaveb

NEMOVITOSTI K PRODEJI

Aktuálně

11.10.2018
Váženým klientům a zájemcům o projekt Pozemky Mysločovice
oznamujeme uskutečnění předání komunikací, kanalizace a venkovního osvětlení do vlastnictví obce.

28.8.2018
Veškeré byty, ateliéry i komerční jednotky projektu POLYFUNKČNÍ DŮM NA STARÉM BRNĚ byly prodány. Děkujeme za Váš zájem a důvěru. Podívejte se na Byty Bolzáno, kde je v nabídce 13 volných z celkových 63 jednotek.

12.7.2018
Byty Bolzáno
Máme pro Vás aktuální fotografie z průběhu výstavby v profilu projektu nebo zde.

7.6.2018
Apartmánové domy Pavlov
Náš kolega při příležitosti závodů v YachtClubu Dyje nacházejícího se pár minut chůze od stavby pro Vás o slunečné neděli zdokumentoval závěrečné práce na našem projektu. Podívat se můžete zde.

16.5.2018
Projekt POLYFUNKČNÍHO DOMU NA STARÉM BRNĚ byl úspěšně zkolaudován.

Starší zprávy

Byty Bolzáno

listopad 2018

89% PRODÁNO

VOLNÉ BYTY ZDE

Základní parametry 
Lokalita: Černovice
Počet podlaží v domě: 8
Počet bytových / komerčních jednotek: 56 / 7
Termín dokončení: listopad 2018
Prodáno: 89%

BYTY BOLZÁNO

tak je nazvána výstavba polyfunkčního domu, který je situován při západní straně pozemku podél ulice Turgeněvova v městské části Brno-Černovice. Jedná se o pozemek ve stávajícím sídlišti.

Navržený polyfunkční dům je osmipodlažní a svou hmotou a dispozičním uspořádáním bude zajišťovat bariéru vůči dopravním stavbám, které se nacházejí severně od dané lokality.

V prvním nadzemním podlaží budou umístěny komerční prostory a technické zázemí domu. Komerční prostory budou sloužit jako obchodní prostory, kanceláře, které svým provozem neruší bydlení.

Ve zbylých sedmi nadzemních podlažích jsou umístěny byty, které mají všechny obytné místnosti orientovány na jižní světovou stranu. Prostory, které jsou v bytech určeny ke skladování jsou orientovány na severní světovou stranu

Dům je funkčně rozdělen na dvě části v dokumentaci označené jako A a B. Každá část má samostatný vchod. Tyto části mají stejný počet bytů se stejnou dispozicí. Část domu B je v zrcadlové poloze k části domu A. Části nejsou vzájemně komunikačně propojené.

V celém objektu je umístěno celkem 56 bytů a 7 komerčních prostor. Na podlaží příslušné části domu se vždy nachází čtyři byty dispozičně řešené jako 2+kk, dva byty 1+1 a jeden byt 1+kk. Byty řešené jako 2+kk a 1+1 mají balkon nebo lodžii, byty 1+kk má pouze francouzská okna. Každé podlaží v příslušných částech polyfunkčního bytového domu je propojeno železobetonovým dvouramenným schodištěm a osobním výtahem.

Na části pozemků je pak uvažováno s dvoupodlažním garážovým objektem. Tento garážový objekt bude sloužit pro potřeby obyvatel nové i stávající zástavby. V objektu garáží je navrženo 58 samostatných garážových stání pro osobní automobily.

Kolem objektu bude vybudováno 57 nových parkovacích stání, která budou prodávána společně s bytovými jednotkami. Cena parkovacího stání je 145 200,- Kč včetně DPH.

Komunikační napojení

Objekt je umístěn na pozemcích, které se nacházejí v blízkosti významné radiální komunikace Olomoucká, jež umožňuje dobré dopravní napojení na centrum města Brna, kdy cesta do centra trvá cca 6 minut.

Po této radiále je rovněž vedena městská hromadná doprava, kdy zastávka MHD je vzdálena 150 m od domu a historické centrum je vzdáleno cca 2,5 km

Z hlediska dopravní dostupnosti osobním automobilem je ve vzdálenosti 0,5 km od místa hlavní městský silniční okruhu s napojením na výpadovky k oběma dálnicím.

Polyfunkční dům bude umístěn v lokalitě kde je kompletní občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Financování

Způsob financování je formou splátkového kalendáře na základě prostavěnosti. Celá výstavba je připravována tak, aby klienti mohli využít financování pomocí hypotečních úvěrů.

Rezervace bytu

 1. Ústní rezervace je nezávazná a je sjednána na dobu sedmi dnů. V této lhůtě je nezbytné potvrdit svůj zájem o koupi nemovitosti podpisem Rezervační smlouvy.
 2. Písemná rezervace je závazná. Pokud klient z vlastní vůle odstoupí, rezervační poplatek zůstává prodávajícímu.
 3. Rezervační poplatek ve výši 150.000,- Kč včetně DPH je splatný do 5-ti dnů od data podpisu Rezervační smlouvy. Rezervační poplatek je součástí kupní ceny nemovitosti.

Lokalita

Městská část Brno - Černovice se nachází ve východním sektoru města Brna. Velkou výhodou lokality je výborná dostupnost jak do centra města, tak na městský okruh, který je napojen na dálniční síť.

Tato lokalita je nejen dobře dostupná do centra ale také do pěkné přírody s možností aktivního odpočinku, jedná se o rekreační oblast Bílé hory a Stránské skály.

Stávající sídliště je dostatečně vybaveno občanskou vybaveností. Základní škola, mateřská škola, supermarket Albert, pošta, benzinová čerpací stanice, zdravotnické zařízení. Mezinárodní letiště Brno -Tuřany je vzdáleno 6 km.
Lokalita je velmi dobře přístupná do průmyslové zóny Černovická terasa, která je ve vzdálenosti 4 km, a nabízí velké množství pracovních příležitostí.

V blízkosti polyfunkčního domu se nachází:
 • zastávka MHD (200m)
 • mateřská škola (700m)
 • základní škola (1000 m)
 • hřiště – areál zdraví (300 m)
 • supermarket Albert (300 m)
 • pošta (400 m)
 • benzinová čerpací stanice (600 m)
 • zdravotnické zařízení (250 m)
 • nové hřiště ve vnitrobloku (50 m)NET Development, s.r.o., tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno | tel.: +420 538 728 888, fax: +420 545 224 216, e-mail: info@netdevelopment.cz

(c) 2003-2009 NET Development, s.r.o., (c) 1995-2009 A.G.A. studio