výstavba bytových komplexů a rekonstrukce půdních vestaveb

NEMOVITOSTI K PRODEJI

Aktuálně

22.12.2018
Rádi bychom Vám, našim klientům stávajícím i budoucím, popřáli příjemné svátky strávené v poklidu a pohodě i mnoho štěstí a zdraví v novém roce 2018. Kolektiv Net Development.

11.10.2018
Váženým klientům a zájemcům o projekt Pozemky Mysločovice
oznamujeme uskutečnění předání komunikací, kanalizace a venkovního osvětlení do vlastnictví obce.

28.8.2018
Veškeré byty, ateliéry i komerční jednotky projektu POLYFUNKČNÍ DŮM NA STARÉM BRNĚ byly prodány. Děkujeme za Váš zájem a důvěru. Podívejte se na Byty Bolzáno, kde je v nabídce 13 volných z celkových 63 jednotek.

12.7.2018
Byty Bolzáno
Máme pro Vás aktuální fotografie z průběhu výstavby v profilu projektu nebo zde.

7.6.2018
Apartmánové domy Pavlov
Náš kolega při příležitosti závodů v YachtClubu Dyje nacházejícího se pár minut chůze od stavby pro Vás o slunečné neděli zdokumentoval závěrečné práce na našem projektu. Podívat se můžete zde.

Starší zprávy

Pozemky Mysločovice

2017

86% PRODÁNO

NABÍDKA ZDE

Základní parametry 
Lokalita: Mysločovice (najít na mapě)
Termín dokončení: 2017
Prodáno: 86%

Poloha stavebních pozemků

V západní části obce Mysločovice, směrem na obec Machovou se nachází 29 stavebních pozemků. Pozemky jsou mírně svažité s jihozápadní orientací. Vlastníkem pozemků je Otevřený podílový fond AMISTA MORAVSKÝ POZEMKOVÝ FOND, AMISTA investiční společnost, a.s.

V souladu s Územním plánem společnost NET Development, s.r.o. zrealizovala výstavbu komunikací a inženýrských sítí, (tz. voda, jednotná kanalizace, elektřina, plyn a veřejné osvětlení).

V předmětné lokalitě jsou vybudovány dvě obslužné komunikace, které zajišťují přístup k 29 jednotlivým stavebním pozemkům, které jsou určeny k výstavbě rodinných domů.

Velikost pozemků od 831 m2 – do 1390 m2. Uliční šíře pozemku od 21m do 23 m.

Komunikace a inženýrské sítě jsou zkolaudovány, obecní zastupitelstvo schválilo převzetí do vlastnictví a budoucí majitelé pozemků mohou zahájit výstavbu rodinných domů.

Rezervaci a prodej pozemků bude zajišťovat společnost NET Development.

Cena pozemku včetně inženýrských sítí je 1 280,- Kč/m2.

Komunikační napojení

Mysločovice jsou velmi dobře dostupná obec, kde je zavedena příměstská autobusová doprava s krátkými časovými intervaly (cca 15-30minut). Zastávka je od uvažované zástavby vzdálena cca 350 metrů. Automobilový příjezd do lokality bude přímo ze státní silnice.

Lokalita kde je umístěno 29 stavebních pozemků je na státní silnici napojena dvěma obslužnými komunikacemi.

Z hlediska dopravní dostupnosti osobním automobilem je napojení na dálnici Zlín-Kroměříž ve vzdálenosti 9 km.


Rezervace pozemků

 1. Ústní rezervace je nezávazná a je sjednána na dobu 20 dnů. V této lhůtě je nezbytné potvrdit svůj zájem o koupi pozemku podpisem Kupní smlouvy.

 2. Celá kupní cena je hrazena na úschovní účet. Zájemci mohou k financování nemovitosti využít hypoteční úvěr

Lokalita

Mysločovice jsou klidná obec, která je zasazena do hezké krajiny ve velmi dobré dostupnosti od krajského města Zlín. Mysločovice jsou od Zlína vzdáleny cca 6 km severozápadním směrem. Téměř ve stejné vzdálenosti od obce se nachází větší průmyslová města jako je Holešov, Hulín, Otrokovice, Fryšták.

Obec Mysločovice je součástí mikroregionu Žídelná, jedná se o dobrovolný svazek osmi obcí, které společně slaďují a koordinují své činnosti v rámci zájmového území, snaží se o dosažení ekologické stability a rozvoj cestovního ruchu v daném regionu.

V obci Sazovice, která je součástí mikroregionu Žídelná a je vzdálena od Mysločovic 2 km, je vybudován velmi pěkný sportovní areál. Součástí sportovního areálu jsou tenisové kurty, dvě hřiště na malou kopanou, bedmintonová hala a koupaliště.

V obci se nachází:

 • mateřské škola
 • základní škola pro 320 žáků
 • hotel Sport
 • obecní úřad
 • barokní kostel a farní úřad
 • pošta
 • prodejna potravin
 • knihovna
 • sportovní oddíl TJ Sokol Mysločovice

Doprava

 • Zastávka autobusu je vzdálena od dané lokality 320 m

NET Development, s.r.o., tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno | tel.: +420 538 728 888, fax: +420 545 224 216, e-mail: info@netdevelopment.cz

(c) 2003-2009 NET Development, s.r.o., (c) 1995-2009 A.G.A. studio