výstavba bytových komplexů a rekonstrukce půdních vestaveb

NEMOVITOSTI K PRODEJI

Aktuálně

15.11.2017
Polyfunkční dům na Starém Brně
V projektu výstavby při ulici Hybešova byly již vyprodány veškeré BJ. Aktuálně se však uvolnil nadstandardní byt v nejvyšším patře objektu s dvěma terasami a výhledem na hrad Špilberk. Zde naleznete jeho specifikaci. Dále jsou již v nabídce dostupných jednotek tohoto projektu volné pouze 3 ateliéry vhodné i k ubytování a pronájmu.

25.10.2017
Byty Bolzáno
Práce probíhají dle harmonogramu. Pokračuje hrubá stavba třetího nadzemního podlaží.

15.9.2017
Apartmánové domy Pavlov
K prodeji zbývají poslední 4 volné apartmány. Nenechte si ujít příležitost investice v žádané rekreační oblasti Pálava. Ceny volných jednotek naleznete zde.

18.8.2017
Polyfunkční dům na Starém Brně
Máme pro Vás aktuální fotografie z průběhu výstavby v profilu projektu nebo zde.

7.8.2017
Polyfunkční dům na Starém Brně
Práce probíhají dle harmonogramu. Dokončuje se hrubá stavba čtvrtého nadzemního podlaží.

Starší zprávy

Pozemky Mysločovice

2017

28% PRODÁNO

NABÍDKA ZDE

Základní parametry 
Lokalita: Mysločovice (najít na mapě)
Termín dokončení: 2017
Prodáno: 28%

Příprava stavebních pozemků

V západní části obce Mysločovice, směrem na obec Machovou se nachází stavební pozemek p.č. 325/11 o ploše 35 297 m2. Pozemek je mírně svažitý s jihozápadní orientací. Vlastníkem pozemku je investiční společnosti AMISTA, a.s.

V souladu s Územním plánem v současné době společnost NET Development, s.r.o. zajišťuje na tomto pozemku výstavbu komunikací a inženýrských sítí, (tz. voda, jednotná kanalizace, elektřina, plyn a veřejné osvětlení).

Na předmětném pozemku budou vybudovány dvě obslužné komunikace a pozemek bude rozparcelován na 29 jednotlivých stavebních pozemků, které budou určeny k výstavbě rodinných domů. Rozparcelování bude provedeno dle geometrického plánu číslo 287-87/2008, který zpracoval Ing. Petr Kolařík.

Velikost pozemků bude od 831 m2 – do 1390 m2. Uliční šíře pozemku od 21m do 23 m.

Po ukončení výstavby komunikací, udělení kolaudačního souhlasu a předání komunikací do vlastnictví obce budou moci budoucí vlastníci jednotlivých pozemků zahájit výstavbu rodinných domů.

Rezervaci a prodej pozemků bude zajišťovat společnost NET Development.

Cena pozemku, k němuž budou přivedeny inženýrské sítě je 1 180,- Kč/m2.

Komunikační napojení

Mysločovice jsou velmi dobře dostupná obec, kde je zavedena příměstská autobusová doprava s krátkými časovými intervaly (cca 15-30minut). Zastávka je od uvažované zástavby vzdálena cca 350 metrů. Automobilový příjezd do lokality bude přímo ze státní silnice.

Lokalita kde bude umístěno 29 stavebních pozemků je na státní silnici napojena dvěma obslužnými komunikacemi.

Z hlediska dopravní dostupnosti osobním automobilem je napojení na dálnici Zlín-Kroměříž ve vzdálenosti 9 km.

Financování

Způsob financování je formou splátkového kalendáře, aby klienti mohli využít financování pomocí hypotečních úvěrů.

Veškeré zálohy na budoucí kupní cenu klienti skládají na účet prodávajícího, který je vedený u Fio banky, a.s. č.ú. 2000877602/2010. Tento účet je určen výhradně ke skládání záloh kupujících.

Rezervace pozemků

 1. Ústní rezervace je nezávazná a je sjednána na dobu 20 dnů. V této lhůtě je nezbytné potvrdit svůj zájem o koupi pozemku podpisem Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

 2. Poplatek ve výši 250.000,- Kč včetně DPH klient hradí nejpozději do 5 dnů od data podpisu smlouvy SoSb na účet prodávajícího. Poplatek je součástí kupní ceny.

Lokalita

Mysločovice jsou klidná obec, která je zasazena do hezké krajiny ve velmi dobré dostupnosti od krajského města Zlín. Mysločovice jsou od Zlína vzdáleny cca 6 km severozápadním směrem. Téměř ve stejné vzdálenosti od obce se nachází větší průmyslová města jako je Holešov, Hulín, Otrokovice, Fryšták.

Obec Mysločovice je součástí mikroregionu Žídelná, jedná se o dobrovolný svazek osmi obcí, které společně slaďují a koordinují své činnosti v rámci zájmového území, snaží se o dosažení ekologické stability a rozvoj cestovního ruchu v daném regionu.

V obci Sazovice, která je součástí mikroregionu Žídelná a je vzdálena od Mysločovic 2 km, je vybudován velmi pěkný sportovní areál. Součástí sportovního areálu jsou tenisové kurty, dvě hřiště na malou kopanou, bedmintonová hala a koupaliště.

V obci se nachází:

 • mateřské škola
 • základní škola pro 320 žáků
 • hotel Sport
 • obecní úřad
 • barokní kostel a farní úřad
 • pošta
 • prodejna potravin
 • knihovna
 • sportovní oddíl TJ Sokol Mysločovice

Doprava

 • Zastávka autobusu je vzdálena od dané lokality 320 m

NET Development, s.r.o., tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno | tel.: +420 538 728 888, fax: +420 545 224 216, e-mail: info@netdevelopment.cz

(c) 2003-2009 NET Development, s.r.o., (c) 1995-2009 A.G.A. studio